Amargán

9. února 2009 v 19:12 | erion |  Kouzelná místa

Amargán je kouzelné město zjeví se jenom v noci a za mimořádných podmínek.Vlnky musí jít k sobě, a u prostřed vodní plochy musí zasvítit hvězda která se první oběvila na nebi,když se tak stane všechno najednou utichne (takové nadechnutí před bouří).Za velkého šplouchání vln se vynoří město se spoustou věží.

Obyvatelé kouzelného města vás hezky přijmou přidělí vám komnatu a ohlásí vás u královny.Před vstoupením ke královně složíte přísahu,že se ani slovem nezmíníte o tajných plánech ,které vám budou řečeny(o tom ostatním můžete).

Královna a ostatní obyvatelstvo i když žijí pod vodou umí normálně dýchat(nemají plovací blány ani žábry), popíšu vám královnu- jmenuje se Enetra, má dlouhé tmavě hnědé vlasy,milý úsměv,štíhlou postavu,zelené oči a hlavně laskavé srdce.Všichni lidi ve městě jsou elfové i královna.Domy jsou postaveny ze stejného materiálu jako věže a zámek.

Jednoho slunečného dne vznikl nápad proč nepostavit město pod vodou.Nápadu se ujali 3 elfky, zkoumali všechna dostupná kouzla a lektvary.Vytvářeli i nová kouzla a nové lektvary až se jednou povedlo vynalézt kouzlo po kterém může být město i lidé pod vodou a mohou normálně dýchat.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama